Archiwum

Niesamowity Spider-Man

Wielki przebój kinowy. Kolejna odsłona przygód Człowieka Pająka. Nastoletni samotnik, Peter (Andrew Garfield), całymi dniami próbuje odkryć sekret ze swojej przeszłości, a także zdobyć serce ślicznej Gwen Stacy (Emma Stone). Tajemnicza teczka jego ojca, który porzucił Petera, gdy ten był jeszcze dzieckiem, prowadzi chłopaka do byłego współpracownika ojca, Dr. Connorsa. Odkrycie rodzinnego sekretu ukształtuje przeznaczenie i wpłynie na przyszłość Petera jako Spider-Mana stawiając go twarzą w twarz z mrocznym alter ego Connorsa - Jaszczurem...
czytaj więcej »

John Rambo

Kolejna część filmu o Johnie Rambo z Sylvestrem Stallone w roli głównej. John Rambo prowadzi spokojne życie w okolicach Bangkoku, gdzie pracuje przy starych łodziach.
czytaj więcej »

Ghost Rider 2

Osiem lat po wydarzeniach znanych z filmu "Ghost Rider". Johnny Blaze (Nicolas Cage) ukrywa się w Europie, usiłując walczyć z klątwą, przemieniającą go w Ghost Ridera, ognistego demona pożerającego dusze grzeszników.
czytaj więcej »

Predators

Nowy rodział kultowej serii o Predatorze. Royce (Adrien Brody) odzyskuje przytomność w trakcie skoku spadochronowego. Na miejscu lądowania, w gąszczu dżungli spotyka kilka innych osób, także tam zrzuconych.
czytaj więcej »

Avengers

Jeden z największych przebojów w historii kina. Ekranizacja jednego z najpopularniejszych komiksów w gwiazdorskiej obsadzie. Nad światem wisi widmo zagłady. Ludzie stracili kontrolę nad kosmicznym sześcianem, który jest źródłem potężnej energii.
czytaj więcej »
1 2 3 4 ...  56